En büyük mutluluk çocukların yüzünü güldürmek

Yayınlayan

En büyük mutluluk; Çocukların yüzünü güldürmek…

Zorkun Medya /
Çocukların yüzünü güldürmeyi kendilerine görev edinen Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği üyelerinin bu kez durağı Samandağ ilçesine bağlı Tomruksuyu Atatürk Ortaokulu oldu.
İhtiyaç sahibi çocukları sevindirmeye devam eden dernek üyeleri bu anlamda Tomruksuyu Atatürk Ortaokulu’nda çocukları mutlu ettiler.
Etkinliğe, HSŞMD Başkanı Serpil Öğüt, Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, Zorkun Medya Sahibi Hüseyin Zorkun,
Tomruksuyu Atatürk Ortaokulu Müdürü Mehmet Cüleydioğlu, Okul Aile Birliği Başkanı Metin Sivri, Tomruksuyu Mahalle Muhtarı Feray İncir, dernek üyeleri, okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.
Dernek Başkanı Serpil Öğüt, Samandağ’da bir çok okula daha önce de çeşitli yardımlarda bulunduklarına dikkat çekerek, 14 yıldır ihtiyaç sahibi çocuklara kırtasiye ve giyim yardımı yaptıklarını ve bundan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade etti.
Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo’da yaptığı açıklama da görev yaptığı ilçede bulunan okullara bu anlamlı yardımı yaparak çocukları sevindiren ve onların yüzünü güldüren dernek üyelerine teşekkür ederek, Dernek Başkanı Öğüt’e teşekkür plaketi verdi…
Başkan Öğüt, kırtasiye desteği sağlayan Çağ Kitapevi’ne ve ulaşım desteği veren Tomruksuyu Mahalle Muhtarı Feray İncir’e teşekkür etti.
Etkinlikte ihtiyaç sahibi çocuklara kırtasiye ve giyim malzemeleri armağan edildi.

Haber Etiketleri:
·
Haber Kategorileri:
Eğitim · Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylas